Teknoloji

Xiaomi Sonraki Amiral Gemisinde, Ekran Parmak İzi Sensörü Koyabilir!

PARMAK İZİ SENSÖRÜ GELİYOR!

Xiaomi ’nin sıradan bir geliştirici olan akıllı telefonunu görüyoruz. Bu, YouTube’a yüklenen bir videonun, Mi 8 adlı yeni cihazın, ekran içi parmak izi sensörüne sahip olmasına izin verene kadar.

Mi 8’in geçen sene Mi 6’ya kadar devam etmesi bekleniyordu – neden tamamen açık değil, ama Xiaomi’nin Mi’yi atlayacağı söylentisi. 7. Xiaomi’nin o zamandan bu yana iki tane yüksek kaliteli telefonu var. Mi Mix 2 ve Mi Her ikisi de daha büyük ekranlara sahip olan 2S’yi karıştırın. Ancak, yeni bir amiral gemisine yerleşmeden önce ürün döngüleri arasında deneme yapmaları sürpriz değil.

Çinli Android üreticisinin amiral gemisi için planlanan diğer özellikler arasında 3D yüz tanıma kilidi açma özelliği, 8GB RAM’e kadar olan Snapdragon 845 yonga seti, 64 GB depolama alanı ve kablosuz şarj desteği sunan 4,000 mAh pil bulunuyor.

 

Video’da kısa, bu yüzden ekranda görünen parmak izi girişi dışında, arayüzde neler olduğunu göremiyoruz. Videoda da görüldüğü gibi, Android telefonlar için yapılan Xiaomi’nin özel derileri ailesi MIUI’nin dokuzuncu sürümü gibi görünüyor.

 

WordPress tablo önekini değiştirmek hiç bir işe yaramıyor!

 

Makalemizi Emojiler İle Değerlendirin.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Etiketler
Daha Fazla Göster

SafakB

WebLobi.net kurucusu ve aynı zamanda yazarıyım 18 yaşındayım bilişim okumaktayım.

Önerilen Yazılar

2 Yorumlar

  1. Retina yada yüz taramadan daha mantıklı telefonundaki işlemlere ulaşmak için yüz yada gözleri göstermek yerine parmak izi daha çabuk olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close