Oyun

PUBG Corp. Harita Seçmeyi Getiriyor!

PUBG Corp  Aralık ayında PC’de resmi olarak yeni eklenen etkinlik modu gibi yeni özelliklerle düzenli olarak PlayerUnknown’ın Battleground’larını genişletiyor. Geliştirici, şu anda oyunun test sunucusunda “yakında” uygulanacak olan çok talep edilen başka bir özellik üzerinde çalıştığını duyurdu.

Steam’deki bir gönderide, PUBG Corp., oynamak istediğiniz haritayı seçme yeteneğini tanıttığını ortaya çıkardı. Geliştirici, “Harita seçimi, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların sürekli olarak istedikleri bir şey.” “Görüşlerinizi son derece ciddiye alıyoruz, ancak PUBG’deki değişiklikleri nasıl uygulayacağımız konusunda da dikkatli olmak istiyoruz.”

Bu özellik mevcut olduğunda, oyuncular bir oyun başlatırken orijinal Erangel haritasında veya yeni Miramar’da oynamayı tercih edip etmeyeceklerini seçebilecekler. Her iki harita da seçilirse, oyun aralarında rastgele seçim yapar. Aşağıdaki harita seçim UI’sinin ekran görüntüsüne bakabilirsiniz.

 

PUBG Corp. “Özelliğin üstünde çalışmamız neredeyse tamamlandı” diyor. Geliştirici, oyuncuların canlı oyuna gelmesini bekleyebilecekleri bir zaman çizelgesi ortaya koymadı, ancak ilk önce PUBG’nin test sunucusunda, daha sonra “yakında” izleyen resmi bir lansmanla uygulanacak.

Erangel ve Miramar’a ek olarak, şu anda önceki iki büyüklüğün çeyreği olan Codename: Savage adlı üçüncü bir harita çıkardı. kısa süre önce bu hafta Savage için test için ikinci bir tur gerçekleştirdi, ancak bu sadece Kapalı Deneysel Sunucu için bir beta anahtar alan oyuncuları seçmek için mevcuttu. PUBG Corp ayrıca Savage için bir yeraltı mağara sistemi üzerinde çalışıyor.

 

Facebook Çalışanları Çok Yüksek Maaş Alıyor Haber İçin Tıklayın!

 

Makalemizi Emojiler İle Değerlendirin.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Etiketler
Daha Fazla Göster

SafakB

WebLobi.net kurucusu ve aynı zamanda yazarıyım 18 yaşındayım bilişim okumaktayım.

Önerilen Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Beğenebilecekleriniz

Close
Close