İnstagram’da Takip Ettikleriniz Otomatik Artıyorsa Dikkat!

5 Nisan 2018 263 0 0

İnstagram son yılların en çok kullanılan sosyal medya araçlarından bir tanesi haline gelmiştir. Birçok sosyal medya platformuna açık ara fark attığınıda söyleyebiliriz. İnstagram kullanıcıları adeta kendi aralarında takipçi ve beğeni yarışına girmiş durumdalar. Bu platformu kullanan çoğu kullanıcı beğeni ve takipçisini arttırmak için çok çeşitli yollara başvuruyorlar. Fakat bu işlemler sırasında bilmelisiniz ki çoğu uygulama Instagram bilgilerini çalıyor. Hatta bazı uygulamalar bilgilenirinizi çaldıkları ile yetmiyor bunu başka platformlara da satıyorlar.

Çalınan İnstagram Hesabınızı Hangi Amaçla Kullanırlar?

İnstagram takipçinizi arttırmak amacı ile bir platforma kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaparsanız bilgileriniz otomatik olarak site paneline yerleşiyor. Kısacası kullandığınız platformun yöneticisi hesabınızın şifresini öğrenmiş oluyor.

İnternette dolaşırken karşınıza bir defa da olsa instagram takipçi satışı reklamı çıkmıştır. Hiç düşündünüz sizi takip eden hesaplar kimlerin hesapları diye? O hesapların neredeyse hepsi instagram takipçilerini arttırmak amacı ile platformlara üye girişi yapan kişilerdir. Daha sonrasında panel yardımı ile instagram takipçi satın almak isteyen kişilerin hesaplarına takipçi olarak yolluyorlar. Eğer sizlerinde hesaplarında siz takip etmediğiniz halde takip ettiğiniz kişiler artıyor ise sizin hesabınızı da bu panelde kullanıyor olabilirler.

İnstagram Hesabım Kendi Kendine Takip Ediyor. Ne Yapmam Lazım?

Aslında bu sorunun cevabı oldukça basit. Bedava instagram takipçi almak istediğiniz platformlarda giriş yaptığınız için kullanıcı adı ve şifreniz otomatik olarak panele yerleşmişti. Bu sorunu çözmek için basit ve tek bir çözüm vardır. Eğer şifrenizi değiştirirseniz instagram hesabınız başkalarını takip etmeyi bırakacaktır.

Makalemizi Emojiler İle Değerlendirin.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid

Tags: instagram bedava takipçi, instagram hesabım kendi kendine takip ediyor, instagram takipçi almak zararlı mı, instagram takipçi hilesi Categories: Sosyal Medya
share TWEET PIN IT SHARE share share
Leave a reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir