Wordpress

En İyi 5 WordPress Blog Teması

Sizin için en iyisini sunuyoruz!

En İyi 5 WordPress Blog Teması

Merhaba Weblobi okuyucaları bu makalemizde sizlere en iyi 5 wordpress temasını sizlere tanıtacağız öncelikle makalemizde yer alan temalar’dan bazıları ücret ile satılmaktadır ve bu listedeki sıralama editörlerimizce yapılmıştır kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir sizde listede olması gereken yada olmaması gereken temaları yorum yaparak belirtebilirsiniz.

5 – Exemag Multiconcept Blog Magazin Teması

Gayet hoş bir tema olan exemag woocommerce desteğiyle birlikte pek çok alanda kullanılmaktadır Themeforest tarafından $49 a Satılmaktadır ancak bir zamanlar themeforest aylık itemlerinde bedava olarak dağıtılmıştır.

 

4 – BoomBox Viral Magazine  Teması

Boombox teması en gelişmiş temalar arasında yer almaktadır responsive ve şık bir tasarımdır tema özellikleri ise saymakla bitmez Viral siteler için idealdir.

 

3 – NewsMag WordPress News Teması

Newsmag teması tagDiv yapımı hoş bir News temasıdır göze hitap eden şık tasarımıyla 12.400 adet satılmıştır satış fiyatı ise $49.

2 –  King WordPress Viral Teması

King teması en iyi viral temalarından birisidir ve film , dizi gibi kategorilere çok uygundur satış fiyatı 54 $ olmakla birlikte sadece 347 adet satılmıştır..

1 – Jannah News Blog Teması

Jannah 2.0 teması weblobi.net’in kullandığı temadır responsive tasarımı ve ergonomik kullanıma sahiptir Jannah temasında bir çok wordpress kullanıcısını mest edecek özellikler bulunmaktadır satış fiyatı ise $59 olmakla birlikte 3.000 küsür satış yapılmıştır.

 

 

Xiaomi Sonraki Amiral Gemisinde, Ekran Parmak İzi Sensörü Koyabilir!

Makalemizi Emojiler İle Değerlendirin.
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Etiketler
Daha Fazla Göster

SafakB

WebLobi.net kurucusu ve aynı zamanda yazarıyım 18 yaşındayım bilişim okumaktayım.

4 Yorumlar

  1. bu temalar cok guzel cok bsarılı seo konusundada hicte kotu degiller hepsini alıp denicem tesekkurler gorüntüleri renkleri cok guzel

  2. WordPress temaları suan en önemli şeyler gibi oldu. Herkes wordpress kurup tema arıyor ve temalarda cok kıymetlendı , özgün ve düzgün tema pek kalmadı ama konu cok değerli ve önemli teşekkürler

  3. Gerçekten çok hoş temalar ben ionmag kullanıyorum şimdiye kadar hiç bir problemle karşılaşmadır belki ilerleyen dönemlerde farklı bir ücretli veriyonunu deneyebilirim.

  4. Çok açıklayıcı bir makale olmuş. King WordPress Viral Temasını kullanıyorum gayet güzel bir tema. Kullanım ve okuyucu gözünden bakarsak da aynı şekilde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close